Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Ash
pl: Pył

en: Bluemarine
pl: Morski

en: Help
pl: Pomoc

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Footer
pl: Stopka

en: Link color
pl: Kolor odnośników

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Second sidebar
pl: Drugi pasek boczny

en: Base color
pl: Kolor podstawowy

en: Highlight
pl: Zaznaczenie
