Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Ash
ro: Cenuşiu

en: Help
ro: Ajutor

en: Footer
ro: Subsol

en: Link color
ro: Culoare link

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Base color
ro: Culoare de bază
