Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Ash
ru: Пепел

en: Help
ru: Справка

en: Text Color
ru: Цвет текста

en: Footer
ru: Подвал

en: Link color
ru: Цвет ссылок

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Secondary Links
ru: Вторичные ссылки

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Second sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: Base color
ru: Основной цвет

en: Highlight
ru: Подсвеченный
