Painted Wall (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Footer
vi: Phần chân

en: Link color
vi: Màu liên kết

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: First sidebar
vi: Thanh bên đầu tiên (bên trái)

en: Second sidebar
vi: Sidebar thứ hai

en: Base color
vi: Màu chủ đạo

en: Highlight
vi: Tô sáng
