Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Ash
ar: رماد

en: Bluemarine
ar: أزرق بحري

en: Help
ar: المساعدة

en: Footer
ar: التذييل

en: Link color
ar: لون الروابط

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Base color
ar: اللون الأساسي
