Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: First sidebar
az: Birinci yan panel
