Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Text Color
be: Колер Тэкста

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Base color
be: Асноўны колер
