Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Link color
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་དོག
