Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Ash
ca: Cendre

en: Bluemarine
ca: Blaumarí

en: Help
ca: Ajuda

en: Text Color
ca: Color del text

en: Footer
ca: Peu

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Second sidebar
ca: Segona barra lateral

en: Base color
ca: Color base
