Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Ash
cs: Ash (Popel)

en: Help
cs: Nápověda

en: Footer
cs: Patička

en: Link color
cs: Barva odkazu

en: Unpublished
cs: Skryto

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Base color
cs: Základní barva
