Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Ash
el: Στάχτη

en: Help
el: Βοήθεια

en: Text Color
el: Χρώμα κειμένου

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Base color
el: Βασικό χρώμα

en: Highlight
el: Επισήμανση
