Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Content
es: Contenido

en: Ash
es: Ceniza

en: Bluemarine
es: Azul marino

en: Help
es: Ayuda

en: Text Color
es: Color de texto

en: Footer
es: Pie de página

en: Link color
es: Color del enlace

en: Unpublished
es: Sin publicar

en: Secondary Links
es: Enlaces secundarios

en: First sidebar
es: Primera barra lateral

en: Second sidebar
es: Segunda barra lateral

en: Base color
es: Color base

en: Highlight
es: Destacado
