Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Ash
gl: Cinza

en: Bluemarine
gl: Azul mariño

en: Help
gl: Axuda

en: Text Color
gl: Cor do texto

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Base color
gl: Cor base
