Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Ash
hu: Hamu

en: Bluemarine
hu: Kékség

en: Help
hu: Súgó

en: Text Color
hu: Szöveg színe

en: Footer
hu: Lábléc

en: Link color
hu: Hivatkozás színe

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Secondary Links
hu: Másodlagos hivatkozások

en: Dark Blue
hu: Sötétkék

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Caramel
hu: Karamell

en: Base color
hu: Alapszín

en: Highlight
hu: Kiemelt
