Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Bluemarine
id: Biru laut

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Link color
id: Warna tautan

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: First sidebar
id: Sidebar pertama

en: Base color
id: Warna dasar
