Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Ash
it: Cenere

en: Bluemarine
it: Blu marino

en: Help
it: Aiuto

en: Text Color
it: Colore del testo

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Link color
it: Colore collegamenti

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: First sidebar
it: Prima barra laterale

en: Second sidebar
it: Seconda barra laterale

en: Base color
it: Colore di base
