Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Ash
ja: アッシュ

en: Bluemarine
ja: ブルーマリン

en: Help
ja: ヘルプ

en: Text Color
ja: 文字色

en: Footer
ja: フッター

en: Link color
ja: リンクの色

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: First sidebar
ja: 第1サイドバー

en: Second sidebar
ja: 第2サイドバー

en: Base color
ja: ベースの色
