Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Footer
lt: Poraštė

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Base color
lt: Pagrindinė spalva
