Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Ash
lv: Pelni

en: Bluemarine
lv: Blūmarīna

en: Help
lv: Palīdzība

en: Text Color
lv: Teksta krāsa

en: Footer
lv: Kājene

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Base color
lv: Bāzes krāsa
