Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Help
mr: मदत

en: Text Color
mr: अक्षरांचे रंग

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Base color
mr: मूळ रंग
