Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Ash
ne: ऐश

en: Bluemarine
ne: ब्लुमरिन

en: Help
ne: सहयोग

en: Text Color
ne: पाठको रङ

en: Footer
ne: फुटर

en: Header Top
ne: हेडर माथि

en: Header Bottom
ne: हेडर तल

en: Base color
ne: मूल रंग
