Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Ash
oc: Cendre

en: Bluemarine
oc: Blau marina

en: Help
oc: Ajuda

en: Text Color
oc: Color del tèxte

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Base color
oc: Color de basa

en: Highlight
oc: Suslinhar
