Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Ash
pt: Cinzas

en: Help
pt: Ajuda

en: Text Color
pt: Cor do Texto

en: Footer
pt: Rodapé

en: Link color
pt: Cor dos links

en: Unpublished
pt: Não publicado

en: Secondary Links
pt: Links Secundários

en: First sidebar
pt: Primeira barra lateral

en: Second sidebar
pt: Segunda barra lateral

en: Base color
pt: Cor-base
