Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Ash
sk: Ash (Jaseň)

en: Bluemarine
sk: Bluemarine (Modrá lagúna)

en: Help
sk: Pomoc

en: Footer
sk: Päta

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Base color
sk: Základná farba
