Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Footer
sr: Подножје

en: Link color
sr: Боја линкова

en: Unpublished
sr: Необјабљено
