Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Ash
sv: Aska

en: Bluemarine
sv: Marinblått

en: Help
sv: Hjälp

en: Text Color
sv: Textfärg

en: Footer
sv: Sidfot

en: Link color
sv: Länkfärg

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Second sidebar
sv: Andra sidospalten

en: Base color
sv: Grundfärg
