Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Ash
ta: சாம்பல்

en: Bluemarine
ta: ப்ளூமரைன்

en: Help
ta: உதவி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Link color
ta: தொடுப்புகளின் நிறம்

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: First sidebar
ta: முதல் பக்கபகுதி

en: Base color
ta: அடிப்படை நிறம்
