Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Help
te: సహాయం

en: Link color
te: లంకె రంగు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: First sidebar
te: మొదటి పక్కపట్టీ
