Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Ash
tr: Kül

en: Help
tr: Yardım

en: Text Color
tr: Metin Rengi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Link color
tr: Bağlantı rengi

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Second sidebar
tr: İkinci kenar çubuğu

en: Base color
tr: Temel renk

en: Highlight
tr: Vurgulu
