Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Ash
uk: Попіл

en: Help
uk: Довідка

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Dark Blue
uk: Темно-синій

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Second sidebar
uk: Друга бічна панель

en: Base color
uk: Основний колір

en: Highlight
uk: Підсвітити
