Painted Wall - Abandoned (7.x-2.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Ash
ur: ایش

en: Bluemarine
ur: بلیو میرین

en: Help
ur: مدد
