Pane (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Text
be: Тэкст

en: Mode
be: Лад

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Configuration
be: Налады

en: Entity
be: Сутнасць

en: Number of values
be: Колькасць значэнняў

en: Add another item
be: Дадаць іншы элемент
