Pane (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Text
et: Tekst

en: View arguments
et: Vaate argumendid

en: Mode
et: Viis

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Configuration
et: Seadistus

en: Change Language
et: Muuda keel

en: Entity
et: Olem

en: Number of values
et: Väärtuste arv

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
et: Sisesta vaatele edastatavad argumendid komaga eraldatud nimekirjana.

en: More link
et: Link 'veel'

en: More link text
et: 'Veel' lingi tekst

en: Custom text
et: Kohandatud tekst

en: References
et: Viited

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Pane
et: Paneel

en: Entity reference
et: Olemi viide
