Pane (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: View
eu: Bista

en: Text
eu: Testua

en: Mode
eu: Modoa

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Entity
eu: Entitatea

en: Number of values
eu: Balioaren zenbakia

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: More link
eu: Esteka gehiago

en: More link text
eu: Esteka gehiagorik testu

en: Custom text
eu: Testu pertsonalizatua
