Pane (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (31 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Text
fi: Teksti

en: Display mode
fi: Esitysmuoto

en: View arguments
fi: Näytön argumentit

en: Mode
fi: Tila

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Number of values
fi: Arvojen määrä

en: Add another item
fi: Lisää uusi

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
fi: Syötä pilkuin eroteltu lista näkymälle syötettävistä argumenteista.

en: More link
fi: "Lisää" linkki

en: More link text
fi: "Lisää" linkin teksti

en: Custom text
fi: Muokattu teksti

en: References
fi: Viittaukset

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Pane
fi: Ruutu

en: Panes
fi: Näkymät

en: Entity reference
fi: Entiteettiviittaus

en: Target bundles
fi: Kohdepaketit

en: The bundles of the entity type that can be referenced. Optional, leave empty for all bundles.
fi: Entiteettiniput joihin voidaan viitata. Jätä tyhjäksi salliaksesi kaikki paketit.

en: View used to select the entities
fi: Näkymä jota käytetään entiteettien valitsemiseen

en: Choose the view and display that select the entities that can be referenced.<br />Only views with a display of type "Entity Reference" are eligible.
fi: Valitse näkymä ja näyttöruutu jota käytetään entiteettien valitsemisessa.<br />Vain näkymät jotka sisältävät "Entiteettiviittaus" kentän ovat käyttökelpoisia.

en: No eligible views were found. <a href="@create">Create a view</a> with an <em>Entity Reference</em> display, or add such a display to an <a href="@existing">existing view</a>.
fi: Käyttökelpoisia näkymiä ei löytynyt. <a href="@create">Luo uusi näkymä</a> sisältäen <em>Entiteettiviittaus</em> kentän, tai lisää kenttä johonkin <a href="@existing">olemassaolevaan näkymään</a>.
