Pane (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: Text
is: Texti

en: Display mode
is: Birtingarhamur

en: Mode
is: Hamur

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: Add another item
is: Bæta við öðru atriði

en: More link
is: Tengill á meira

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
