Pane (7.x-2.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Text
ps: متن

en: Configuration
ps: سازول
