Pane (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Unlimited
te: అపరిమితం
