Pane (7.x-2.1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ
