Pane (7.x-2.1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: View
bs: Pregled

en: Text
bs: Tekst

en: View arguments
bs: View argumenti

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Number of values
bs: Broj vrijednosti

en: Add another item
bs: Dodaj još jednu stavku

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
bs: Unesite comma ograničenu listu argumenata da proslijedite u view.
