Pane (7.x-2.1) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Text
cy: Testun

en: Mode
cy: Modd

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: More link
cy: Dolen mwy
