Pane (7.x-2.1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: Text
eo: Teksto

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Configuration
eo: Agordoj

en: More link
eo: Ligilo "pli"

en: More link text
eo: Teksto de ligilo "pli"
