Pane (7.x-2.1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: Text
fa: متن

en: Display mode
fa: نحوه نمایش

en: View arguments
fa: آرگومان‌های نما

en: Mode
fa: سبک

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Entity
fa: عنصر

en: Number of values
fa: تعداد مقادیر

en: Add another item
fa: افزودن آیتم دیگر

en: Custom text
fa: متن سفارشی
