Pane (7.x-2.1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Text
hr: Tekst

en: Mode
hr: Režim

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Change Language
hr: Promijeni jezik

en: Number of values
hr: Broj vrijednosti

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: Custom text
hr: Proizvoljni tekst
