Pane (7.x-2.1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Mode
km: របៀប​

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Number of values
km: ចំនួន​តម្លៃ

en: Add another item
km: បន្ថែម​ធាតុ​មួយ​ទៀត
