Pane (7.x-2.1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်
