Pane (7.x-2.1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: Text
oc: Tèxte

en: Mode
oc: Mòde

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Change Language
oc: Cambiar de lenga

en: Entity
oc: Entitat

en: Number of values
oc: Nombre de valors

en: Add another item
oc: Apondètz un autre element

en: More link
oc: Ligam "plus"

en: More link text
oc: Tèxte del ligam "Plus"

en: Custom text
oc: Tèxte personalizat

en: Machine Name
oc: Nom sistèma
