Pane (7.x-2.1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Name
si: නම

en: Text
si: වගන්ති

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
