Pane (7.x-2.1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Configuration
sq: Konfigurimi
