Pane (7.x-2.1) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Text
uk: Текст

en: Display mode
uk: Режим відображення

en: View arguments
uk: Аргументи виду

en: Mode
uk: Режим

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Entity
uk: Сутність

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Number of values
uk: Кількість значень

en: Add another item
uk: Додати інший рядок

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
uk: Введіть перелік аргументів, відокремлений комами, для передавання до виду.

en: More link
uk: Посилання "Ще"

en: More link text
uk: Текст посилання "Ще"

en: Custom text
uk: Власний текст

en: References
uk: Посилання

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: Pane
uk: Панель

en: Panes
uk: Фрагменти панелей

en: Entity reference
uk: Посилання на сутність

en: Target bundles
uk: Цільові пакети

en: The bundles of the entity type that can be referenced. Optional, leave empty for all bundles.
uk: Пакети, належні до типу сутності, на які можна посилатися. Необов'язково, для всіх пакетів залиште порожнім.

en: View Mode
uk: Режим перегляду

en: View used to select the entities
uk: Вид, що використовується для вибору сутностей

en: Choose the view and display that select the entities that can be referenced.<br />Only views with a display of type "Entity Reference" are eligible.
uk: Оберіть вид та відображення, що обирає сутності, на які можна посилатися.<br />Прийнятними є лише види з типом відображення "Посилання на сутність".

en: No eligible views were found. <a href="@create">Create a view</a> with an <em>Entity Reference</em> display, or add such a display to an <a href="@existing">existing view</a>.
uk: Жодного прийнятного виду не знайдено. <a href="@create">Створіть вид/a> із відображенням <em>Посилання на сутність</em>, або додайте таке відображення до  <a href="@existing">наявного виду</a>.
